Fåtölj Danmark 1960-tal
2014-10-13
270132
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FÅTÖLJ, 1960-tal, Danmark, France & Daverkosen, grönt skinn, sitthöjd ca 40 cm
Bruksslitage