Trädgårdsskulpturer 1 par

Trädgårdsskulpturer 1 par
Trädgårdsskulpturer 1 par
Trädgårdsskulpturer 1 par
Trädgårdsskulpturer 1 par
Trädgårdsskulpturer 1 par
Trädgårdsskulpturer 1 par
Trädgårdsskulpturer 1 par
Trädgårdsskulpturer 1 par
Trädgårdsskulpturer 1 par
Trädgårdsskulpturer 1 par

Klubbat för:

18 500 SEK

Utropspris

20 000 SEK

TRÄDGÅRDSSKULPTURER, 1 par, 1900-tal, i form av rådjur, vitmetall, höjd 125, längd 120 cm, Proveniens: Ängby Slott

Skador

270136

2014-10-12