Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PARROW, Karin (1900-1986): (2) Mansporträtt, signerade och daterad Haifa febr 1947 Karin Parrow resp Båtman Cypern 1947 Karin Parrow, kolteckningar, ca 37x26 resp 32x19 cm
270140
2014-10-17
Gör en kostnadsfri värdering här