Karin Parrow kolteckning

Karin Parrow kolteckning
Karin Parrow kolteckning
Karin Parrow kolteckning
Karin Parrow kolteckning
Karin Parrow kolteckning
Karin Parrow kolteckning
Karin Parrow kolteckning
Karin Parrow kolteckning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PARROW, Karin (1900-1986): (2) Mansporträtt, signerade och daterad Haifa febr 1947 Karin Parrow resp Båtman Cypern 1947 Karin Parrow, kolteckningar, ca 37x26 resp 32x19 cm

270140

2014-10-17