Bordslampfötter i marmor

Bordslampfötter i marmor
Bordslampfötter i marmor
Bordslampfötter i marmor
Bordslampfötter i marmor
Bordslampfötter i marmor
Bordslampfötter i marmor
Bordslampfötter i marmor
Bordslampfötter i marmor

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPFÖTTER, 1 par, Bergboms, 1960/70-tal, cararramarmor, höjd inkl. lamphållare 44 cm

Bruksslitage

270156

2014-10-12