Två monterskåp

Två monterskåp
Två monterskåp
Två monterskåp
Två monterskåp
Två monterskåp
Två monterskåp

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MONTERSKÅP, 2 st, 1900-talets slut, glashyllor, höjd 170, 121x41 cm, Proveniens: Ängby Slott

Slitage, ett med träspricka

270159

2014-10-13