Hatthylla

Hatthylla
Hatthylla
Hatthylla
Hatthylla
Hatthylla
Hatthylla

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HATTHYLLA, 1900-talets första hälft, med klädhängare, vitmålad, monterad på trä, längd ca 90 cm

Omarbetad, slitage

270168

2014-10-13