Objekt i orange glas
Vollendet
2014-10-13
270183
| Höchstes Gebot | 1 300 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
OBJEKT, 9 dlr., glas, 1950/60-tal, däribland Bo Borgström för Seda, bestående av 5 olika vaser, 2 olika skålar, objekt samt lampa, varierande höjd ca 9-30 cm
Enstaka nagg i fot på objekt