Objekt i orange glas
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OBJEKT, 9 dlr., glas, 1950/60-tal, däribland Bo Borgström för Seda, bestående av 5 olika vaser, 2 olika skålar, objekt samt lampa, varierande höjd ca 9-30 cm
Enstaka nagg i fot på objekt
270183
2014-10-13