Objekt i orange glas

Objekt i orange glas
Objekt i orange glas
Objekt i orange glas
Objekt i orange glas
Objekt i orange glas
Objekt i orange glas

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OBJEKT, 9 dlr., glas, 1950/60-tal, däribland Bo Borgström för Seda, bestående av 5 olika vaser, 2 olika skålar, objekt samt lampa, varierande höjd ca 9-30 cm

Enstaka nagg i fot på objekt

270183

2014-10-13