CA Olausson akvareller Stora Ängby

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OLAUSSON, Carl August (1865-1933): (2) Stora Ängby, Bromma, signerade o daterade CA Olausson 1929, akvareller, 22,5x30 cm, Proveniens: Ängby Slott

Mindre fläckar

270202

2014-10-17