Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
OLAUSSON, Carl August (1865-1933): (2) Stora Ängby, Bromma, signerade o daterade CA Olausson 1929, akvareller, 22,5x30 cm, Proveniens: Ängby Slott
Mindre fläckar
270202
2014-10-17
Gör en kostnadsfri värdering här