vas, Schneider Fance

vas, Schneider Fance
vas, Schneider Fance
vas, Schneider Fance
vas, Schneider Fance
vas, Schneider Fance
vas, Schneider Fance

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VAS, Schneider, Frankrike 1930-tal, svagt bruntonad glasmassa, matterad dekor, signerad SCHNEIDER samt FRANCE, höjd 21 cm

Glasmasssan med sliror och blåsor

270212

2014-10-13