Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

25 000 SEK

SKÅP, omkring 1900, nationalromatiskt, dekor av drakslingor, järnbeslag, fanérat i olika träslag bl a rot, höjd 222, 218x72 cm, nyckel finns i utlämningen, Proveniens: Ängby Slott

Slitage, delar saknas

270213

2014-10-13