Skåp
Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
SKÅP, omkring 1900, nationalromatiskt, dekor av drakslingor, järnbeslag, fanérat i olika träslag bl a rot, höjd 222, 218x72 cm, nyckel finns i utlämningen, Proveniens: Ängby Slott
Slitage, delar saknas
270213
2014-10-13