Axel Fridell etsning

Axel Fridell etsning
Axel Fridell etsning
Axel Fridell etsning
Axel Fridell etsning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRIDELL, Axel (1894-1935): "Faluån II", 1925, monogramsignerad i plåten AF, etsning, ca 15x19 cm, bladguldsram

Gulnader

270214

2014-10-12