Bordslampa 1950-tal

Bordslampa 1950-tal
Bordslampa 1950-tal
Bordslampa 1950-tal
Bordslampa 1950-tal

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORDSLAMPA, 1950-tal, svartlackerad lampskärm i plåt, järnstomme, höjd ca 40 cm

Slitage

270215

2014-10-13