Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BORDSLAMPA, 1950-tal, svartlackerad lampskärm i plåt, järnstomme, höjd ca 40 cm
Slitage
270215
2014-10-13
Gör en kostnadsfri värdering här