Japansk ask

Japansk ask
Japansk ask
Japansk ask
Japansk ask
Japansk ask
Japansk ask
Japansk ask
Japansk ask
Japansk ask
Japansk ask
Japansk ask
Japansk ask

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ASK med lock, porslin, Japan, 1800-tal, deokr i imari med motiv av landskap, i form av frukt, höjd ca 18 cm

Lagning vid knoppen

270222

2014-10-13