Bordslampor 1950-tal lackerad plåt
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPOR, 2 st, 1950-tal, rödlackerad skärm samt fot, mässingsstomme, märkt EMÅ, respektive blålackerad plåt med plexiglas, mässingsstomme, höjd ca 35-40 cm
En trasig lampsockel, slitage
270223
2014-10-13