Bordslampor 1950-tal lackerad plåt

Klubbat för:

900 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

BORDSLAMPOR, 2 st, 1950-tal, rödlackerad skärm samt fot, mässingsstomme, märkt EMÅ, respektive blålackerad plåt med plexiglas, mässingsstomme, höjd ca 35-40 cm

Kuntoraportti

En trasig lampsockel, slitage

270223

Päivämäärä:

2014-10-13