Byrå sk Hauptkopia
Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BYRÅ, med stenskiva, 1900-talets mitt, skyltmärkt NK, gustaviansk stil, sk Hauptkopia, fanérad i flertalet träslag, förgyllda beslag, höjd 84, 98x54 cm
Nyckel o löst beslag finns att avhämta vid Utlämningen
270226
2014-10-14