Byrå sk Hauptkopia

Byrå sk Hauptkopia
Byrå sk Hauptkopia
Byrå sk Hauptkopia
Byrå sk Hauptkopia
Byrå sk Hauptkopia
Byrå sk Hauptkopia
Byrå sk Hauptkopia
Byrå sk Hauptkopia
Byrå sk Hauptkopia
Byrå sk Hauptkopia
Byrå sk Hauptkopia
Byrå sk Hauptkopia
Byrå sk Hauptkopia
Byrå sk Hauptkopia

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BYRÅ, med stenskiva, 1900-talets mitt, skyltmärkt NK, gustaviansk stil, sk Hauptkopia, fanérad i flertalet träslag, förgyllda beslag, höjd 84, 98x54 cm

Nyckel o löst beslag finns att avhämta vid Utlämningen

270226

2014-10-14