Ampel, Wilhelm Kåge, Gustavsberg

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AMPEL, Wilhelm Kåge, Gustavsberg 1923, flintgods, målad dekor i blått, signerad GUSTAVSBERG 2 1922, kedjor, höjd 17, diameter 22 cm

Krackeleringar

270230

2014-10-13