Augusta Borg oljemålning

Augusta Borg oljemålning
Augusta Borg oljemålning
Augusta Borg oljemålning
Augusta Borg oljemålning
Augusta Borg oljemålning
Augusta Borg oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BORG, Augusta (1826-1914): Vy från Pålsjö, signerad och daterad Augusta Borg 1891, olja på duk, 38x29 cm

270250

2014-10-17