Robert Nightingale tillskriven oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

NIGHTINGALE, Robert (1815-1895): tillskriven, Nature morte, signerad och daterad R. Nightingale 1890, olja på duk, ca 35x45 cm

Mindre dukskada

270263

2014-10-17