Jaktmotiv oljemålning

Jaktmotiv oljemålning
Jaktmotiv oljemålning
Jaktmotiv oljemålning
Jaktmotiv oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Jaktmotiv, olja på duk, ca 27x35 cm

270266

2014-10-17