Racerbil Jep

Racerbil Jep
Racerbil Jep
Racerbil Jep
Racerbil Jep
Racerbil Jep
Racerbil Jep
Racerbil Jep
Racerbil Jep

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RACERBIL, 1930-40-tal, JEP, Frankrike, blålackerad plåt, hjul helt i plåt, urverksdiven, längd 46 cm

Förare, tanklock, mm saknas, ommålad, lös ratt, skador

270274

2014-10-14