Bordslampa samt vaser i keramik
Klubbat för:
1 300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
BORDSLAMPA, VASER, 6 st, keramik, varav 1 Arthur Percy Karlskrona, 2 st, ALFA (Alf Jarnestad), Uppsala Ekeby, dekor av geometriska mönster, höjd 19-29,5 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre krackeleringar, bordslampa med nagg
270289
2014-10-14