Bordslampa samt vaser i keramik

Klubbat för:

1 300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

BORDSLAMPA, VASER, 6 st, keramik, varav 1 Arthur Percy Karlskrona, 2 st, ALFA (Alf Jarnestad), Uppsala Ekeby, dekor av geometriska mönster, höjd 19-29,5 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre krackeleringar, bordslampa med nagg

270289

2014-10-14