Fällstolar 1900-talets första h
2014-10-14
270299
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
FÄLLSTOLAR, 2 st, 1900-talets andra hälft, stomme i bambuinitation, sits och rygg i läder, sitthöjd ca 45 cm
Ytskador