Vas muggar skål silver

Vas muggar skål silver
Vas muggar skål silver
Vas muggar skål silver
Vas muggar skål silver
Vas muggar skål silver
Vas muggar skål silver
Vas muggar skål silver
Vas muggar skål silver
Vas muggar skål silver
Vas muggar skål silver

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VAS, Markströms, Uppsala 1958, höjd 13 cm, MUGGAR, 2 st., Cesons, Göteborg 1971 och 1974, SKÅL, med gallekant, DOSA, Holland, silver, PUDERDOSA, silver/800, 1800/1900-tal, total vikt ca 329 g

Bucklor, delvis med gravyr

270311

2014-10-15