Victoria Westberg oljemålning

Victoria Westberg oljemålning
Victoria Westberg oljemålning
Victoria Westberg oljemålning
Victoria Westberg oljemålning
Victoria Westberg oljemålning
Victoria Westberg oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WESTBERG, Victoria (1859-1941): Ruinmotiv, signerad och daterad Victoria Westberg 94, olja på duk, 46x63 cm

270315

2014-10-17