Bordsuppsats empirestil

Bordsuppsats empirestil
Bordsuppsats empirestil
Bordsuppsats empirestil
Bordsuppsats empirestil
Bordsuppsats empirestil
Bordsuppsats empirestil
Bordsuppsats empirestil
Bordsuppsats empirestil

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORDSUPPSATS, empirestil, sannolikt 1800-tal, förgylld brons, glasskål, höjd 38,5, diameter 24,5 cm

slitage, skålen möjligen ej ursprunglig

270360

2014-10-14