Gnistskydd
2014-10-14
270367
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GNISTSKYDD, rokokostil, 18/1900-tal, gulmetall, höjd 54, längd 120 cm
Skador