Allen Jones litografi

Allen Jones litografi
Allen Jones litografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JONES, Allen (England, född 1937): signerad och daterad Allen Jones 81, numrerad 5/75, färglitografi, 105x71 cm

270372

2014-11-05