Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JONES, Allen (England, född 1937): signerad och daterad Allen Jones 81, numrerad 5/75, färglitografi, 105x71 cm
270372
2014-11-05
Gör en kostnadsfri värdering här