Antoni Tapies akvatint och etsning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

TAPIES, Antoni (1923-2012): Komposition, signerad och numrerad Tapies 24/75, akvatint och etsning, bildstorlek ca 46x34 cm, med dedikation " A Perry Krislow"

270383

2014-11-03