Max Walter Svanberg litografi
2014-11-03
270388
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVANBERG, Max Walter (1912-1994): "Drömkvinnans kyss II", signerad och daterad Max Walters 58, färglitografi, numrerad 98/160, ca 53x39 cm