Arthur Heickell oljemålning

Arthur Heickell oljemålning
Arthur Heickell oljemålning
Arthur Heickell oljemålning
Arthur Heickell oljemålning
Arthur Heickell oljemålning
Arthur Heickell oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HEICKELL, Arthur (1873-1958): Kustlandskap,, signerad E. Johansson, olja på duk, 46x65 cm

270392

2014-10-17