Linnedukar och handdukar
2014-10-14
270427
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
DUKAR, 8 st, HANDDUKAR, 4 st, linne, udda modeller,
dukarnas mått ca 102x40, 103x117, 87x94, 160x160, 160x167, 160x168, 83x158, 75x135 cm
Bruksslitage, med monogram, lagningar, smärre fläckar och hål. En duk med större hål.