Byrå 1800-tal
2014-10-14
270428
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BYRÅ, 1800-talets andra hälft, bemålad, 6 lådor, höjd 69, 51x42 cm
Senare omarbetad, bruksslitage