Hörnskåp i mahognyfanér

Hörnskåp i mahognyfanér
Hörnskåp i mahognyfanér
Hörnskåp i mahognyfanér
Hörnskåp i mahognyfanér
Hörnskåp i mahognyfanér
Hörnskåp i mahognyfanér
Hörnskåp i mahognyfanér
Hörnskåp i mahognyfanér

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HÖRNVITRINSKÅP, mahognyfanér, 1900-talets första hälft, glasade dörrar, invändigt med hyllplan samt belysning, höjd ca 175, 75x77 cm, nyckel finns

Skador, slitage

270435

2014-10-15