Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CRONQVIST, Lena (född 1938): Flicka med docka, signerad Lena Cronqvist, 42/65, etsning, ca 19x21,5 (bladmått 40x35 cm)
Oramad. Vänster nedre hörn med ett veck.
270438
2014-10-18
Gör en kostnadsfri värdering här