Lena Cronqvist etning

Lena Cronqvist etning
Lena Cronqvist etning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CRONQVIST, Lena (född 1938): Flicka med docka, signerad Lena Cronqvist, 42/65, etsning, ca 19x21,5 (bladmått 40x35 cm)

Oramad. Vänster nedre hörn med ett veck.

270438

2014-10-18