Cornelis Corneille färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CORNEILLE, Cornelis (Holland, 1922-2010): signerad Corneille, färglitografi, 136/250, 21,5x15 cm, oramad

270449

2014-11-05