Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ETSNINGAR, 3 st, LITOGRAFI, Jordi Arkö, Hans Wigert, Lars Nyberg, Rosa Ekelund, signerade och numrerade, bl a figurscener, varierande mått
Smärre skador
270450
2014-10-18
Gör en kostnadsfri värdering här