Arkö Wigert Nyberg Ekelund grafik i mapp

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ETSNINGAR, 3 st, LITOGRAFI, Jordi Arkö, Hans Wigert, Lars Nyberg, Rosa Ekelund, signerade och numrerade, bl a figurscener, varierande mått

Smärre skador

270450

2014-10-18