Philippe starck matbord

Philippe starck matbord
Philippe starck matbord
Philippe starck matbord
Philippe starck matbord
Philippe starck matbord
Philippe starck matbord
Philippe starck matbord
Philippe starck matbord

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MATBORD, 1900-talets slut, design Philippe Starck för Driade, modell Neoz, mahogny samt körsbär, på hjultrissor i plast, höjd 74, 210x90 cm

Smärre bruksslitage

270453

2014-10-15