Astri Bergman-Taube "Porträtt av Evert Taube"

Astri Bergman-Taube
Astri Bergman-Taube
Astri Bergman-Taube
Astri Bergman-Taube

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BERGMAN TAUBE, Astri (1898-1980): (10 st), "Evert Taube", signerade och daterade Astri Bergman-Taube -75, litografier, 38x31 cm, oramade

270455

2014-10-18