Armband silver och markasiter

Armband silver och markasiter
Armband silver och markasiter
Armband silver och markasiter
Armband silver och markasiter
Armband silver och markasiter
Armband silver och markasiter

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 800 SEK

ARMBAND, silver, dekor med markasiter och kvadratiska vita och lila stenar, 1940-tal

Stenar med slitage och nagg, några markasiter saknas

270456

2014-10-16