Astri Bergman-Taube "Porträtt av Evert Taube"

Astri Bergman-Taube
Astri Bergman-Taube
Astri Bergman-Taube
Astri Bergman-Taube

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BERGMAN TAUBE, Astri (1898-1980): "Evert Taube till minne", signerade och daterade -75, grafiska blad, 61x46 cm

270458

2014-10-18