Pierre Olofsson litografier

Pierre Olofsson litografier
Pierre Olofsson litografier
Pierre Olofsson litografier
Pierre Olofsson litografier

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OLOFSSON, Pierre (1921-1996): (2) Kompositioner, ur mappen "Piruetter för Ess", signerade Olofsson, färglitografi 8/40, ca 43x30 cm

270464

2014-10-18