Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OLOFSSON, Pierre (1921-1996): (2) Kompositioner, ur mappen "Piruetter för Ess", signerade Olofsson, färglitografi 8/40, ca 43x30 cm
270464
2014-10-18
Gör en kostnadsfri värdering här