Stina Sunesson litografi
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SUNESSON, Stina (1925-1998): "Spelmansfölje i solrostid", signerad Stina Sunesson och daterad Tällberg 1975 i trycket, numrerad 92/360, färgoffsetlitografi, ca 45,5x59 cm
Kuntoraportti
270466
Päivämäärä:
2014-11-05