Stina Sunesson litografi

Stina Sunesson litografi
Stina Sunesson litografi

Klubbat för:

400 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

SUNESSON, Stina (1925-1998): "Spelmansfölje i solrostid", signerad Stina Sunesson och daterad Tällberg 1975 i trycket, numrerad 92/360, färgoffsetlitografi, ca 45,5x59 cm

Kuntoraportti

270466

Päivämäärä:

2014-11-05