Sven Erixon färglitografi

Sven Erixon färglitografi
Sven Erixon färglitografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERIXON, Sven X-et (1899-1970): "Studentexamen", signerad Sven Erixon -52, 51/60, färglitografi, ca 41x34 cm
lITTERATUR: Anna-Lena o Christer Nyström, nr 47

Smärre hanteringsveck ocg fläckar, gulnad

270475

2014-10-18