Sven Erixon färglitografi
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ERIXON, Sven X-et (1899-1970): "Studentexamen", signerad Sven Erixon -52, 51/60, färglitografi, ca 41x34 cm
lITTERATUR: Anna-Lena o Christer Nyström, nr 47
Smärre hanteringsveck ocg fläckar, gulnad
270475
2014-10-18