Bord NK

Bord NK
Bord NK
Bord NK
Bord NK
Bord NK
Bord NK

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

RÖKBORD, modell "Österby", 1918, Nordiska Kompaniet, brickmärkt samt numrerad 24363-5-25, bonat trä, runt, med punsad skiva i koppar, höjd ca 65, diameter 65 cm

Bruksslitage

270478

2014-10-15