Malte Tolf Nyberg oljemålning

Malte Tolf Nyberg oljemålning
Malte Tolf Nyberg oljemålning
Malte Tolf Nyberg oljemålning
Malte Tolf Nyberg oljemålning

Klubbat för:

12 500 SEK

4 000 SEK

NYBERG, Tolf, Malte (född 1929): Komposition, signerad XII, olja på duk, ca 100x152 cm

270488

2014-10-18