Modeplanscher

Modeplanscher
Modeplanscher
Modeplanscher
Modeplanscher

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MODEPLANSCHER, 30 st, Frankrike 1848, "Paris Elegant", innehållande ca 30 st modeplanscher, delvis handkolorerade litografier, samt mönster

Skador i ryggen samt pärmen, ej fullt genomgången

270504

2014-10-14