Modeplanscher
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 000 SEK
MODEPLANSCHER, 30 st, Frankrike 1848, "Paris Elegant", innehållande ca 30 st modeplanscher, delvis handkolorerade litografier, samt mönster
Skador i ryggen samt pärmen, ej fullt genomgången
270504
2014-10-14